Dodávka betonových střešních krytin KM BETA

Jsme dodavatelem střešních krytin a trapézových plechů, možnost zakoupení materiálů i na splátky. Jsme schopni vám v případě zájmu zajistit i realizaci.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro nacenění.

Jan Gregor Střešní Systémy s.r.o.

 

Betonová střešní krytina KMB BETA je elegantní a přitom vysoce účelná.

Tašky KMB BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem realizačních firem, projektantů i koncových uživatelů o naše výrobky, který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců krytiny v ČR vůbec.

Výraznou vlastností betonové krytiny je její vysoká pevnost. Proto je možné vyrábět tašky větších rozměrů a tím snížit jejich počet na 1 m2. S tím je spojena i nižší cena a srovnatelné zatížení střešní konstrukce jako u krytiny pálené. Přesné tvary tašek a široký sortiment doplňků usnadňují její pokládku.

Ze zkušeností lze říci, že betonová krytina KMB BETA má životnost až 100 let, k čemuž kromě jiného přispívá i vysoká mrazuvzdornost naší krytiny.

 

Tašky KMB BETA se vyrábí v několika barevných odstínech, a třech povrchových úpravách ze kterých si každý zákazník může vybrat podle svého vkusu či charakteru stavby. KM BETA nabízí tyto odstíny: cihlově červený, višňový, tmavě hnědý, černý a šedý.

Povrchové úpravy:

  • Elegant - dvojitý akrylátový nástřik
  • Briliant - speciální dvojitý nástřik s leskem
  • Standard - probarvený beton bez povrchové úpravy
  • Efekt - s povrchovou úpravou trojitého akrylátového nástřiku vytvářející barevný efekt. Dodává se ve lhůtě 30 dnů ode dne potvrzení objednávky. Kombinace barev: višňová, černá.

 

Kvalitní povrchové úpravy tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost.

 

 

KMB BETA je betonová střešní krytina s charakteristickým profilem. Díky svým estetickým a funkčním vlastnostem se stala nejžádanější a nejpoužívanější taškou na trhu. Každý z pěti nabízených odstínů lze dodat v povrchové úpravě matné nebo lesklé.

   

 

Kvalita krytiny

Krytina KM Beta patří mezi špičkové střešní krytiny splňující požadavky nejvyšších evropských standardů a kvalit. Na střešní krytinu poskytujeme záruční lhůtu 30 let dle podmínek stanovených v záručním listě. Výrobky splňují požadavky evropské normy ČSN EN 490.